WrestlingGym.cz Zápas Aktuality zápasu Bartoňkův nabitý měsíc
Bartoňkův nabitý měsíc
Vložil uživatel Vojtěch Smolák   
Úterý, 19. únor 2013 (19:34)
Náš závodník Petr Bartoněk měl opravdu našlapané 4 víkendy za sebou, dvakrát MČR v zápase, utkání v MMA a mezinárodní turnaj.

Ač sám ještě junior zahájil sezonu na MČR seniorů v řeckořímském zápase v Havlíčkově Brodě. Kdyby mi někdo řekl že bude čtvrtý z devatenácti závodníků, asi bych se mu vysmál. Potom co jsem viděl a potom jaký měl los, musím říct, že nezískat medaili je trestuhodný hřích, nicméně 4. místo bylo skutečností a všichni kdo víme jak to ve sportu chodí, víme svoje...
Napravit to mohl o týden později na MČR juniorů v Chomutově, ale protože opakovaný vtip teprve začíná být vtipem, bylo to opět 4. místo, to mi už ale trochu vadilo, podle mě byl bronz reálný.
Náladu si mohl zlepšit 9. února v Olomouci na turnaji v MMA. Pro oba soupeře to bylo první utkání a od začátku to tak vypadalo. Oba byli nervozní, ale Petr zužitkoval své zápasnické zkušenosti protivníka dostal dvakrát na zem a na druhý pokus ho "uškrtil".
O týden později všechny své příznivce potěšil druhým místen na našlapaném mezinárodním turnaji v Komárně. Porazil soupeře z Rumunska a Maďarska, ve finále jen těsně prohrál se slovenským juniorským reprezentantem.
Do dalších utkání přejeme hodně úspěchů.
 

Vyhledávání

Fotogalerie

Podporují nás

FeProdukt


Úvodní stránkaKontaktMapa stránek

Copyright © 2020 WrestlingGym, všechna práva vyhrazena. Realizace a technická podpora: Petr Coufal.   Přihlášení