WrestlingGym.cz Aktuality WrestlingGym Česká legenda Karel Vémola je prvni český bojovník v UFC
Česká legenda Karel Vémola je prvni český bojovník v UFC
Vložil uživatel Administrator   
Čtvrtek, 29. duben 2010 (17:21)

Nejlepší český MMA zápasník těžké váhy, momentálně žijící a trénující v Anglii, Karlos "Terminátor" Vémola podepsal vícezápasovou smlouvu s největší MMA organizací světa - americkou UFC - a svůj první zápas bude mít na UFC 116 proti Jonu Madsenovi.

O čem se dlouho spekulovalo, nyní potvrdil zahraniční web mmajunkie.com. Karlos Vémola se stane historicky prvním Čechem, který se podívá do oktagonu nejprestižnější organizace světa. O pozvánku do americké soutěže si řekl skvělými výkony v anglické MMA soutěži Cage Fighter Championship. Vémola v CFC v sedmi zápasech ani jednou nepoznal chuť porážky, přičemž všech sedmi výher dosáhl před limitem již v prvním kole.

Český ultimátník, který si pro svůj agresivní styl vysloužil přezdívku Terminátor, se střetne s Jonem Madsenem, jenž v MMA zatím rovněž neprohrál a jeho bilance tvoří 5 vítězství, z toho 2 výhry v UFC. Madsen naposledy zápasil na UFC 112 proti Mostaphovi Al Turkovi, jehož porazil jednomyslným rozhodnutím na body. K Vémolovu debutu dojde na UFC 116, které se bude konat 3. července v MGM Grand Garden Aréně v Las Vegas. Zápas Vémola vs. Madsen bude zařazen do první části programu turnaje a podle všeho bude vložen do části, která nebude vysílána v přímém přenosu.

Zdroj: www.ronnie.cz

 

Vyhledávání

Fotogalerie

Podporují nás

FeProdukt


Úvodní stránkaKontaktMapa stránek

Copyright © 2023 WrestlingGym, všechna práva vyhrazena. Realizace a technická podpora: Petr Coufal.   Přihlášení